O fyzické kondici TO skutečně není.

Týden Ohně

O fyzické kondici TO skutečně není. Týden Ohně je o snech, prožitcích, chuti do života, pocitech, rozhodnutích, vizích a mnohém dalším. Fyzická stránka je jen jednou z mnoha ingrediencí týdenního koktejlu, s kterou budeme také pracovat. Celý týden budeme pokoušet svoje (ne)vědomí, otevírat otázky spojené s mužskou silou, archetypy, spojíme se s tělem, provětráme strachy.

Někdy je třeba strachy nejprve vědomě přežvýkat, aby mohly odejít. Každý den přijde nová výzva, kterou bude třeba uchopit, procítit a zpracovat. Zábavnou a aktivní formou se dozvíte nové a nečekané informace o sobě, jak pomoci sobě i ostatním v neobvyklých situacích. Bude čas povyprávět o zbraních i stravě takové, aby dávala to nejlepší vašemu tělu a čeká vás mnoho a mnoho dalšího.

Týden Ohně je pro každého muže! Jestli máš ve Tvém srdci chuť dát myšlenkám nový směr, je seminář právě pro Tebe.
Máš-li pocit, že je čas udělat něco jiného než-li o tom jen číst a povídat si s kámoši u piva, tak přijeď. Budeme spolupracovat a makat na cíli. Týdenní dobrodružství na závěr zpečetíme a zakováme ohněm do našich srdcí.

Kdy: 6-12. srpna 2017


(začátek neděle od 16:00h, konec sobota 12:00h)

Image
Image
Image
Image

Ohlasy

Napsali nám účastníci Týdne Ohně


 • Image

  Ahoj všetkým kto je na príjme.

  Máme krásne leto a tento mail posielam aj sebe ako príbeh, ktorý začal počas WoF v minulom roku. Panebože to už je rok. Šupa. Vždy sa snažím byť stručný , ale nie vždy to ide. Tak trpezlivosť a kto to dočíta do konca dozvie sa ... však uvidíte :) . Veľa ... Mne sa totiž život zmenil nie od základu, ale asi tak 2 metre pod, aby bola istota, že je to naozaj...

  Marek
  -
  Podnikatel z Bratislavy -

 • Image

  Na Týden Ohně jsem jel s tím, že si udělám týdenní oddych od všedního života bez většího očekávání…

  Jirka

 • Image

  Na Týden ohně jsem jel hned z několika důvodů. Chtěl jsem si odpočinout od každodenních stereotypů, najít v sobě odhodlání, sebedůvěru a jako sportovce mě lákala fyzická část semináře. Za jediný týden si odvážím nepřeberné množství zkušeností, poznání a zážitků.

  Matteo

© 2017 Síla muže | Kontaktujte nás